+38099-635-76-87

Ваш помощник в трудоустройстве за границей

 

  Польському Вроцлаву понад тисячу років. Пізнати одне з найбільших i красивіших міст країни, i життя не вистачить. Та вiдчути його можно i за день. Якщо більше часу немає, пропонуємо п'ять обов’язкових занять у Вроцлавi.

1.Екскурciя просто неба.

  Тритина мicта займають парки. На ринковiй площi – центр життя. У Вроцлавi дванадцять островiв, та сто дванадцять мостiв. Острiв Тумскiй, екскурсiйний мiнiмум. Тут як у Ватиканi.

  Здавна, острів вважався містом у місті. Оскільки був під юрисдикцією місцевого духовенства.

  У Вроцлаві не побачити туристичних натовпів. Сюди приїздять сентиментальні мандрівники. Наприклад німці, які хочуть дізнатись про своє коріння. Оскільки Вроцлав, свого часу, був частиною Німеччини.

2.Полювання на гномів.

 Одна найсучасніша розвага у Вроцлаві, це полювання на гномів. Їх тут понад три сотні. Всі – велика родина. Достатньо мати з собою спеціальну мапу, із розташуванням гномів, і можна вирушати на полювання. Мотиви появи гномів у Вроцлаві, політичні. Вони були символом помаранчевої альтернативи, яка висміювала комуністичну систему. Сьогодні встановити маленький монумент, може кожний. Вартість одного гнома, приблизно шістдесят тисяч гривень.

3.Вело прогулянка містом.

  Якщо, часу обмаль, беріть в оренду велосипед. Вартicть оренди, тридцять гривень за годину. Всього на всього потрібно мати спеціальний додаток на мобільному чи планшеті з 10 злотими на рахунку. Перші 20 хвилин поїздки безкоштовні.

4.Гастрономічні враження.

   Поїхати до Вроцлава – добре, не попоївши – злочин. Тут, усе дуже смачно.

5.Вогні Вроцлава.

   Коли стемніє, не поспішайте додому. У Вроцлаві казкове світло запалює ліхтарник. Таємничі працівники, спілкуються з людьми не охоче. Адже, в них є дуже відповідальна справа. Запалити сто три ліхтарі, вечірнього Вроцлава.

Читать также:


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/raindr01/work-ok.com/www/modules/mod_relateditems_xtd/mod_relateditems_xtd.php on line 50
© 2018-2021 Workok трудоустройство в Польшу Все права защищены
Наверх